El Masajı ile Cila ve İç-Dış Detaylı Temizlik | 6. Bölüm - PROJE39

ATC Detailing: https://www.youtube.com/channel/UCknoLv6CNK9MPecKzB5sVug
BMW E39 projemizde sıra temizliğe geldi. Özellikle otomobilin içerisindeki ağır kokuları gidermek boyada fırça vb çizikleri gidermek için böyle bir operasyon şarttı. Bu konuda işbirlikçimiz ATCDetailing oldu ve harika bir iş ortaya çıkartarak proje aracımızı adeta yeniden canlandırdı. Bundan soranki bölümde GlobalLeather'e gidiyor ve iç aksamda deforma olan koltuk,direksiyon,iç döşeme vb her noktaya müdahale edecğiz.
Önceki bölümlerde ise
Proje aracımızın BMW E39'un mekanik ve kozmetik değişimlerin kaç paraya mal olduğunu gösteriyor. Öncesinde BMW E39 un eskiyen ön yüzünü far camlarını,sis farlarını değiştirerek ve de ön tamponu boyuyarak yeniledik.Ayrıca silecek motoru yenilendi,iç gösterge panlindeki pikseller tamir edildi, gösterge paneli etrafındaki çevçeve ve far anahtarı yenilendi ve de vites etrafındaki ahşap yenilendi.
Bunlara ek olarak göçük onarımı ile proje aracımız üzerindeki tüm göçükler düzeltildi ve sonraki bölümde yer vereceğimiz iç döşeme değişim ve onarımları için proje aracımız yola çıktı.
Önceki bölümde BMW E39 Çalışmama probleminin sebebinin yakıt filtresinden olduğunu, BME E39 buji değişimleri sırasında dikkat edilmesi gereken noktlaları, BMW E39 Tributor kapak contasının neden işlevini yitirebileceğini, BMW E39 rot kolları ve salıncakların hangi durumlarda değişmesi gerektiğin ve BMW E39 periyodik bakımda değişmesi gerekenlerii bu bölümde detaylıca öğreniyoruz. İlk iki bölümde ise EFT Oto Ekspertiz'in katkılarıyla hazırladığımız Restorasyon projemizin Yeni Serisinde sizlere Mercedes 190E den sonra orjinal bir BMW 5 Serisi E39 520i yi fabrikadan ilk çıktığı kondisyona getirmenin maliyetini gösterebilmek için proje aracımızdaki eksiklikleri analiz ettik.. Bu bölümde EFT Ekspertiz den Ufuk Bekdemir in yorumlarıyla proje aracımızın mekanik problemlerini öğreniyoruz. Ayrıca E39 kodlu BMW 5 Serisi nde oluşabilecek mekanik ve kronik problemleri de Ufuk Bekdemir ile Eren Tekin konuşuyor. Gelecek bölümde BMW E39'un mekanik problemlerinin giderilmesini izleyeceğiz. BMW 5 Serisi E39 parçaları bulmak kolay mı? BMW 5 Serisi E39 parça fiyatları neler? BMW 5 Serisi E39 alınır mı? Proje kapsamında bu gibi sorulara yanıt arayacağız. #bmw #e39 #proje39
-
-
Pist testleri ve güçlü Otomobiller videolarının tamamı: https://goo.gl/tGdJhs Nürburgring pistinde Fiesta ST nasıl kiralanır? https://goo.gl/G36P3n Spa-francorchamps pistinde Modifiyeli ve Standart BMW M3 pist için nasıl kiralanır? https://goo.gl/nKH9rj Audi RS6 testi: https://goo.gl/wAAU4Z Honda Civic Type-R pist testi: https://goo.gl/vYhTYG 180 bg Fiat Egea yarış otomobili testi : https://goo.gl/JwJVKn VW Golf GTI testi : https://goo.gl/zKY92H Test - BMW 428i xdrive vs 420d https://goo.gl/KJYVVj Karşılaştırma - VW Polo GTI vs Seat Ibiza Cupra (İstanbulpark) https://goo.gl/PDxbJW Porsche 911 GT3 testi: https://goo.gl/nLLEbv Offroad videolarının tamamı: https://goo.gl/3m91GV Jeep Rubicon : https://goo.gl/Y72Z23 VW Amarok vs Nissan Navara: https://goo.gl/pzgyb5 Ford Ranger vs VW Amarok: https://goo.gl/uP8S4d Otomobil Dünyam sizi sürüşe dahil etmek için yola çıktı. 2010 yılında, Eren Tekin liderliğindeki Otomobil Dünyam ekibi olarak sizlere eşsiz lezzette otomobil testleri hazırlamak için, Youtube kanalımız üzerinden haftada en az bir video ile karşınızdayız. Daha fazla test videosu görebilmek adına kanalımıza abone olmanızın, videoları paylaşma ve aktif olarak yorum yapmanızın bizim için çok önemli olduğunu da belirtmek isteriz. Teşekkürler. web sitemiz: goo.gl/FuEh2L Instagram sayfamız : goo.gl/vsLnB6 Facebook sayfamız : goo.gl/HntLF